GRILTEX

GXP PLUS FIX – GEOMEMBRANA ZE ZINTEGROWANYMI PASAMI MONTAŻOWYMI (wynalazek zgłoszony do ochrony patentowej)

24-07-2020

GXP PLUS FIX – GEOMEMBRANA ZE ZINTEGROWANYMI PASAMI MONTAŻOWYMI (wynalazek zgłoszony do ochrony patentowej)

Membrana GXP Plus Fix wykonana z polietylenu wysokiej gęstości (HDPE), o gramaturze 600 – 1000 g/m2 zintegrowana z pasami montażowymi przeznaczona jest do łączenia z innym geosyntetykiem takim jak: geosiatka, georuszt, geokrata, geomata itp.

Rozwiązanie według wynalazku zapewnia znacznie lepsze od dotychczasowych rozwiązań przyleganie pasa stosowanej w nim okładziny, która zachowuje na całej powierzchni znakomite przyleganie do spodnich skośnych warstw ziemnych skarpy, jak też zapewnia możliwość uwiązania od wierzchniej strony dodatkowych warstw. Zachowana jest także hydro-izolacyjność na całej powierzchni. Osuwanie się wierzchnich warstw jest zablokowane nawet dla warstw niestabilnych, w tym warstw lekko błotnych, przy czym dostosowanie do charakteru nasypu odbywać może się nawet na etapie mocowania dodatkowych warstw utrzymaniowych do bazowej warstwy folii, na miejscu posadowienia.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem DuPont TM Typar ®
DuPont TM Typar ® są znakami towarowymi i zastrzeżonymi znakami towarowymi E. I. du Pont de Nemours and Company lub firm z nią stowarzyszonych

Certyfikaty:

Nagrody:

error: © Griltex Polska Sp. z o.o.