GRILTEX

Aktualności

Najnowsze wydarzenia

03-08-2020

CERTYFIKAT BUREAU VERITAS CERTIFICATION ISO 9001:2015

Certyfikat Bureau Veritas Certification to synonim doskonałości i rzetelności, który otrzymują tylko najlepsze organizacje dlatego cieszymy się, że po raz kolejny przeszliśmy pomyślnie audyt certyfikacyjny otrzymując najnowszy CERTYFIKAT BUREAU VERITAS CERTIFICATION ISO 9001:2015

29-07-2020

Dachy zielone

Dachy zielone to ostatnio bardzo silny trend.

Griltex już od wielu lat promuje tego typu wykorzystanie zieleni tworząc nie tylko specjalną gamę produktów dedykowanych do dachów odwróconych – GXP Plus 20 ale także wspierając wiedzą techniczną zainteresowanych na licznych szkoleniach dla projektantów.


Zdjęcia pochodzą z budowy niedawno oddanego osiedla MasterM – Trójpole w Poznaniu.

24-07-2020

GXP PLUS FIX – GEOMEMBRANA ZE ZINTEGROWANYMI PASAMI MONTAŻOWYMI (wynalazek zgłoszony do ochrony patentowej)

Membrana GXP Plus Fix wykonana z polietylenu wysokiej gęstości (HDPE), o gramaturze 600 – 1000 g/m2 zintegrowana z pasami montażowymi przeznaczona jest do łączenia z innym geosyntetykiem takim jak: geosiatka, georuszt, geokrata, geomata itp.

Rozwiązanie według wynalazku zapewnia znacznie lepsze od dotychczasowych rozwiązań przyleganie pasa stosowanej w nim okładziny, która zachowuje na całej powierzchni znakomite przyleganie do spodnich skośnych warstw ziemnych skarpy, jak też zapewnia możliwość uwiązania od wierzchniej strony dodatkowych warstw. Zachowana jest także hydro-izolacyjność na całej powierzchni. Osuwanie się wierzchnich warstw jest zablokowane nawet dla warstw niestabilnych, w tym warstw lekko błotnych, przy czym dostosowanie do charakteru nasypu odbywać może się nawet na etapie mocowania dodatkowych warstw utrzymaniowych do bazowej warstwy folii, na miejscu posadowienia.

24-07-2020

MONTAŻ GXP Dren 5+5 DUO

Droga S61 Budimex- montaż GXP Dren 5+5 DUO naszego najnowocześniejszego geokompozytu służący do podłużnego liniowego drenażu.
GXP Dren 5+5 DUO :
– dwustronny drenaż systemu
– łączy drenaż powierzchniowy, pionowy oraz system liniowego odprowadzania wody
– idealny do pionowego zbierania wody z korpusów dróg i autostrad
– umożliwia odprowadzenie dużej ilości wody bez konieczności budowy szerokich rowów drenarskich

24-07-2020

NOMINACJA do NAGRODY SYMBOL 2020

Miło nam poinformować, że Griltex Polska Sp. z o.o. została nominowana do prestiżowej nagrody Symbol 2020.
Nagroda ta wyróżnia firmy, które w swojej branży funkcjonują najlepiej, znacząco przyczyniają się do rozwoju Polski, a ich funkcjonowanie staje się wzorem do naśladowania – Symbolem.
Dziękujemy za nominacje!

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem DuPont TM Typar ®
DuPont TM Typar ® są znakami towarowymi i zastrzeżonymi znakami towarowymi E. I. du Pont de Nemours and Company lub firm z nią stowarzyszonych

Certyfikaty:

Nagrody:

error: © Griltex Polska Sp. z o.o.