GRILTEX

Aktualności

Najnowsze wydarzenia

07-04-2022

Udrożnienie i stabilizacja koryta rzeki Pilica z wykorzystaniem specjalistycznych geotub o bardzo wysokiej wytrzymałości.

GRILTEX wspólnie z firmą Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Inmel Sp. z o.o wspiera Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie współuczestnicząc w projekcie: Udrożnienie i stabilizacja koryta rzeki Pilica.

Dla celów realizacji tego zadania dostarczyliśmy specjalistyczne geotuby wykonane z materiału o bardzo wysokiej wytrzymałości, przepuszczalne i odporne na UV o długościach 20 i 25m po napełnieniu.
Koryto rzeki Pilicy zostało przez INMEL odmulone i udrożnione a geotuby wypełnione zostały mułem rzecznym, tworząc tym samym groble zabezpieczające przed rozmyciem brzegi pól refulacyjnych.

Jest to bardzo dobre rozwiązanie pozwalające ograniczyć koszty tego typu projektów wykorzystując naturalne osady również do budowy wałów przeciwpowodziowych.

Cieszymy się, że Griltex miała okazję współpracować i uczestniczyć w tym ciekawym niespotykanym projekcie.

Jednocześnie w pełni polecamy firmę INMEL jako sprawdzonego generalnego wykonawcę tego typu projektów.

07-04-2022

INTERNATIONAL ROAD CONFERENCE „CESTE”

46. Międzynarodowe seminarium na temat infrastruktury transportowej i bezpieczeństwa ruchu INTERNATIONAL ROAD CONFERENCE „CESTE”, w Chorwackim Rovinj za nami.
Podczas konferencji Griltex miał okazję przedstawić wykład na temat zastosowania geokompozytów w infrastrukturze drogowej.

07-04-2022

Bezpieczeństwo w Griltex

Griltex na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo pracowników dlatego Pomogę bo mogę przeprowadziło szkolenie dla personelu z pierwszej pomocy. Dzięki temu pracownicy wiedzą jak ratować siebie nawzajem, dodatkowo zakupiony został sprzęt AED, który w przypadku nagłego zatrzymania krążenia zwiększa szanse na przeżycie nawet o 75%.

10-11-2021

Geowłóknina DuPont™ Typar® w ogrodzie Fundacji Akademia Lubrańskiego

Fundacja Akademia Lubrańskiego tworzy nową przestrzeń ogrodu, w której oprócz wielu gatunków roślin utworzona została miejska pasieka edukacyjna.

Zastosowana podczas wykonywania ogrodu geowłóknina DuPont™ Typar® spełnia najwyższe wymogi, dając doskonałe właściwości filtracyjne i dużą wytrzymałość na rozciąganie, a zatem również rozerwanie

15-10-2021

Finałowa weryfikacja nowego systemu ERP

Naszą misją od ostatnich 25 lat jest ciągły rozwój dlatego wzmacniając te działania wprowadzamy nowy system zarządzania przedsiębiorstwem.

Dzisiaj odbyła się finałowa weryfikacja wszystkich elementów składowych tak aby najmniejszy szczegół nie umknął a klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni z obsługi.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem DuPont TM Typar ®
DuPont TM Typar ® są znakami towarowymi i zastrzeżonymi znakami towarowymi E. I. du Pont de Nemours and Company lub firm z nią stowarzyszonych

Certyfikaty:

Nagrody:

error: © Griltex Polska Sp. z o.o.