GRILTEX

Aktualności

Najnowsze wydarzenia

07-11-2019

MIĘDZYNARODOWE TARGI BUDOWNICTWA BATIMAT w PARYŻU

Od 4 do 7 listopada 2019 mieliśmy okazję uczestniczyć w jednych z największych na świecie targach budownictwa BATIMAT.

Setki spotkań, tysiące rozmówi i porad to jest to co lubimy najbardziej. Bo ekspert w dziedzinie izolacji i geosyntetyków jest tylko jeden!

01-04-2019

Pracowity marzec

Eksperci Griltex po raz kolejny szkolili architektów oraz konstruktorów, tym razem w Bydgoszczy oraz Sopocie.

Prezentacja na temat prawidłowego wykonania izolacji i ochrony ścian fundamentowych w celu zapewnienia gwarancji żywotności obiektu budowlanego przybliżyła produkty GRILTEX.

12-03-2019

Uszczelnienie zbiornika

Uszczelnienie zbiornika o powierzchni 2800 m 2 w jednej płachcie to nie lada wyzwanie jednak nie dla naszego działu uszczelnień.

Zbiornik przy drodze ekspresowej S5, odcinek Wronczyn – Kościan Południe.

Filmy z realizacji.

15-02-2019

Targi BUDMA 2019

Zakończyliśmy bardzo owocne targi budownictwa BUDMA. Dziękujemy za niezliczone rozmowy, pytania, setki odwiedzin i spotkań.

Tegoroczne targi pozwoliły nam na odbycie tysięcy rozmów z klientami a także spotkania na szczycie takie jak odwiedziny Wiceministra Spraw Zagranicznych Gruzji Pana Alexander Khvtisiashvili  wraz z Gruzińską delegacją, wizytę Sales Manager – Pana Karel Smolders  z  DuPont de Nemours (Luxembourg) oraz wiele wiele innych.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

TV Budujemy Dom z wizytą na stoisku GRILTEX – targi Budma 2019. Zobacz film.

04-02-2019

UJEŻDŻALNIA KONI Łosiniec koło Skoków w Wieklopolsce

Jest to przykład kolejnej ujeżdżalni gdzie zastosowano wzmocnienie podłoża przy użyciu produktów GRILTEX – geowłóknina DUPONT TYPAR SF 56.

Bardzo duża wytrzymałość geowłókniny oraz jej wyjątkowa absorpcja energii pozwalają na długotrwałe użytkowanie w tak skrajnych warunkach. Potrzebna jest tu bardzo duża wytrzymałość na przebicie dynamiczne (stałe narażenie na punktowe, dynamiczne naprężenia końskich kopyt podczas skoków), bardzo mała chłonność wilgoci (geowłóknina ta praktycznie nie nasiąka), doskonała drenażowość oraz wytrzymałość na zerwanie we wszystkich kierunkach. Jest to jedyna geowłóknina na rynku zbudowana z ciągłych, długich włókien polipropylenowych termicznie zgrzanych. Na hali ujeżdżalni geowłóknina o szerokości pasów 5,2m została zgrzana pas do pasa nie pozostawiając żadnych miejsc wolnych gdzie materiał mógłby być przesunięty pod wpływem uderzeń końskich kopyt. Zgrzewanie zakładów geowłókniny wyeliminowało też ryzyko podwinięcia materiału przy ewentualnych przesunięciach materiału nasypowego w postaci mączki kwarcowej.

Życzymy udanych zawodów jeździeckich na kolejnym obiekcie jazdy konnej.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem DuPont TM Typar ®
DuPont TM Typar ® są znakami towarowymi i zastrzeżonymi znakami towarowymi E. I. du Pont de Nemours and Company lub firm z nią stowarzyszonych

Certyfikaty:

Nagrody:

error: © Griltex Polska Sp. z o.o.