GRILTEX

Aktualności

Najnowsze wydarzenia

09-11-2018

PAIH EXPO – I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą

Rok 2018 jest szczególnym czasem dla działu eksportu Griltex.

To rok w którym promocja naszych produktów za granicą rozwijała się w ekspresowym tempie. Dlatego też korzystając z okazji na poszerzenie wiedzy 25 października uczestniczyliśmy w I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą organizowanym przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu.

Liczne spotkania i seminaria otworzyły nas na kolejne jeszcze bardziej egzotyczne kierunki.

26-10-2018

Konferencja Drogi leśne

W piątek 26.10.18 eksperci Griltex uczestniczyli w konferencji „Drogi leśne – technologie i maszyny w praktyce”.

Głównym celem prezentacji Griltex  było przedstawienie najnowszych technologii budowy i utrzymania dróg leśnych z wykorzystaniem geosytnetyków Griltex i DuPont.

Ideą konferencji organizowanej przez Gazetę Leśną było umożliwienie spotkania się trzech stron– przedstawicieli Lasów Państwowych, dostawców technologii drogowych oraz wykonawców projektów drogowych. Pracownicy Griltex pomagali także w doborze produktów odpowiadając na liczne pytania i konsultując aktualne problemy w drogownictwie leśnym.

14-09-2018

Posiedzenie okrągłego stołu przedsiębiorców organizowane przez Radę Biznesu UE oraz Gruzję

19 czerwca Rada Biznesu UE-Gruzja zorganizowała posiedzenie okrągłego stołu między delegacją przedsiębiorców z Polski i Gruzji.

W ramach Okrągłego Stołu przedstawiciele gruzińskiego sektora biznesowego spotkali się z Polską delegacją i przeprowadzili z nimi negocjacje.

Przedstawiciele polskiego sektora biznesowego rozmawiali o perspektywach pogłębiania więzi biznesowych w Gruzji i zapoznali się z otoczeniem biznesowym w kraju.

Link do relacji w telewizji gruzińskiej >>

10-09-2018

Targi KAZBUILD Kazachstan

Powiększając tereny sprzedaży produktów Griltex odwiedziliśmy we wrześniu Targi KAZBUILD w  Kazachskich Ałmatach.

25-ta edycja targów budowlanych to największe i najważniejsze wydarzenie w branży budowlanej w Kazachstanie. Jest to bardzo chłonny rynek, który daje wiele możliwości biznesowych.

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją.

23-07-2018

Wizyta Rumuńskiego partnera wraz z grupą projektantów i technologów

Lipiec stał się dla Griltex miesiącem szkoleń i wizyt kooperantów zagranicznych.

W dniach 19.07 do 22.07 gościliśmy Rumuńskiego partnera wraz z projektantami i technologami z Rumuńskiego Urzędu Kolejowego, podczas pobytu nasi goście przeszli specjalistyczne szkolenie produktowe oraz odwiedzili linię produkcyjną.

Wizyta w Poznaniu nie mogła odbyć się bez wycieczki po centrum wraz z przeglądem miejsc gdzie zostały wykorzystane produkty Griltex, poprowadzona została w iście szlachecki sposób.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

Autoryzowany dystrybutor DU PONT ® oraz TYPAR DU PONT ®

Certyfikaty:

Nagrody:


* pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe