GRILTEX

Aktualności

Najnowsze wydarzenia

05-12-2017

Griltex dostawcą materiałów na budowę drogi ekspresowej Kose-Ardu w Estonii

Geokompozyty drenażowe ( GXP DREN 8 SP) oferowane przez Grlitex POLSKA Sp. z o.o. znalazły zastosowanie przy budowie drogi Kose-Ardu w Estonii  – będącej fragmentem inwestycji Tallinn-Tartu.
Dostawy i montaż aż 160 000 m2 rozpoczęły się już w listopadzie 2017.
09-11-2017

Seminaria z udziałem fachowców z Griltex Polska

Po raz kolejny mamy przyjemność brać udział w kilkunastu seminariach regionalnych na terenie całej Polski. Spotykamy się z architektami, projektantami, inwestorami instytucjonalnymi, developerami oraz firmami techniczno-budowlanymi. Dzielimy się wiedzą podczas referatu na temat wykorzystania geowłóknin TYPAR SF oraz geokompozytyów izolacyjno- drenażowych GXP -DREN w konstrukcji fundamentów, dachów i zielonych tarasów. Na specjalnym stoisku prezentujemy próbki naszych produktów i odpowiadamy na szczegółowe pytania. Zapraszamy na kolejne spotkania do Poznania, Warszawy, Rzeszowa, Sopotu.

02-04-2017

Griltex Polska na Targach Inter-Build Expo 2017

Kijów, Ukraina 28-31.03.2017
Targi w Kijowie to już tradycja dla firmy Griltex. Tym razem wystawa była wspólna z jednym z ukraińskich klientów. Główny nacisk na targach postawiono na geosyntetyki i folie wytłaczane. Griltex jest obecny na Ukrainie od 4 lat. Rynek ten docenia nasze produkty o czym świadczy bardzo duży i stale rosnący export.

29-03-2017

Targi Construct Expo 2017

Bukareszt, Rumunia 22-26.03.2017.
Z dużym sukcesem zakończyły się targi w Bukareszcie. Griltex jest obecny na tym rynku od 2 lat i z powodzeniem rozwija współpracę z dystrybutorami i wykonawcami.

15-11-2016

Nowy produkt GXP Dren 7 plus

Opracowano i wprowadzono do produkcji nowy, trójwarstwowy geokompozyt izolacyjno-drenżowy. Materiał składa się z rdzenia z folii wytłaczanej PEHD, geowłókniny termozgrzewanej z długich włókien z jednej strony oraz geowłókniny igłowanej z drugiej strony. Doskonały materiał do zastosowań hydro-izolacyjnych na budowach typu: składowiska odpadów, zbiorniki wodne i przemysłowe; drogi i mosty oraz izolacje podziemnych części budynków i budowli.

Organizacje zawodowe i partnerskie

CCIFP GIGD

Autoryzowany dystrybutor DU PONT oraz TYPAR

DU PONT TYPAR

Nagrody

Gazele biznesu

Certyfikaty

Berau veritas HomeFront* pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe