GRILTEX

Aktualności

Najnowsze wydarzenia

15-02-2019

Targi BUDMA 2019

Zakończyliśmy bardzo owocne targi budownictwa BUDMA. Dziękujemy za niezliczone rozmowy, pytania, setki odwiedzin i spotkań.

Tegoroczne targi pozwoliły nam na odbycie tysięcy rozmów z klientami a także spotkania na szczycie takie jak odwiedziny Wiceministra Spraw Zagranicznych Gruzji Pana Alexander Khvtisiashvili  wraz z Gruzińską delegacją, wizytę Sales Manager – Pana Karel Smolders  z  DuPont de Nemours (Luxembourg) oraz wiele wiele innych.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

TV Budujemy Dom z wizytą na stoisku GRILTEX – targi Budma 2019. Zobacz film.

04-02-2019

UJEŻDŻALNIA KONI Łosiniec koło Skoków w Wieklopolsce

Jest to przykład kolejnej ujeżdżalni gdzie zastosowano wzmocnienie podłoża przy użyciu produktów GRILTEX – geowłóknina DUPONT TYPAR SF 56.

Bardzo duża wytrzymałość geowłókniny oraz jej wyjątkowa absorpcja energii pozwalają na długotrwałe użytkowanie w tak skrajnych warunkach. Potrzebna jest tu bardzo duża wytrzymałość na przebicie dynamiczne (stałe narażenie na punktowe, dynamiczne naprężenia końskich kopyt podczas skoków), bardzo mała chłonność wilgoci (geowłóknina ta praktycznie nie nasiąka), doskonała drenażowość oraz wytrzymałość na zerwanie we wszystkich kierunkach. Jest to jedyna geowłóknina na rynku zbudowana z ciągłych, długich włókien polipropylenowych termicznie zgrzanych. Na hali ujeżdżalni geowłóknina o szerokości pasów 5,2m została zgrzana pas do pasa nie pozostawiając żadnych miejsc wolnych gdzie materiał mógłby być przesunięty pod wpływem uderzeń końskich kopyt. Zgrzewanie zakładów geowłókniny wyeliminowało też ryzyko podwinięcia materiału przy ewentualnych przesunięciach materiału nasypowego w postaci mączki kwarcowej.

Życzymy udanych zawodów jeździeckich na kolejnym obiekcie jazdy konnej.

19-12-2018

W Mikołajki 6 grudnia szkoliliśmy w kolejnym mieście – Łodzi

Seminarium skierowane było do architektów oraz konstruktorów, gdzie nasi eksperci przedstawili prezentacje na temat prawidłowego wykonania izolacji i ochrony ścian fundamentowych w celu zapewnienia gwarancji żywotności obiektu budowlanego. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

23-11-2018

BUDOWNICTWO DROGOWE I INFRESTRUKTURA DROGOWA SEMIANRIUM W POZNANIU 14.11.2018

14 listopada odbyło się kolejne seminarium regionalne skierowane do projektantów dróg i mostów, firm wykonawczych oraz jednostek samorządowych odpowiedzialnych za drogi w danych regionach. Głównym celem prezentacji Griltex  było przedstawienie najnowszych technologii budowy i utrzymania dróg oraz infrastruktury drogowej   z wykorzystaniem geosytnetyków Griltex i DuPont.

Pracownicy Griltex pomagali także w doborze produktów odpowiadając na liczne pytania i konsultując aktualne problemy projektantów i wykonawców drogowych i infrastrukturalnych.

19-11-2018

SEMINARIUM EKSPERCKIE W KOSZALINIE

Eksperci Griltex 6.11 uczestniczyli w konferencji Millennium Gazeta Budowlana w Koszalinie prezentując najnowsze rozwiązania z użyciem produktów Griltex.

Podczas seminarium eksperci z Gritex przedstawili prezentację na temat prawidłowego wykonania izolacji i ochrony ścian fundamentowych w celu zapewnienia gwarancji żywotności obiektu budowlanego.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem DuPont TM Typar ®

DuPont TM Typar ® są znakami towarowymi i zastrzeżonymi znakami towarowymi E. I. du Pont de Nemours and Company lub firm z nią stowarzyszonych

Certyfikaty:

Nagrody:

error: © Griltex Polska Sp. z o.o.